Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

13 Ocak 2010 Çarşamba

“Kurtlar Vadisi Filistin” Geliyor...

Kurtlar Vadisi FilistinKurtlar Vadisi senaristi Bahadır Özdener’den şok açıklamalar…

Kurtlar Vadisi senaristlerinden Bahadır Özdener, İsrail’le yaşanan kriz üzerine konuştu.

Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde İsrail’in savaş suçu işlediği ifadesine yer verilmesinin ardından, İsrail Dışişleri Bakanlığı’nın, Tel Aviv Büyükelçisi’ni çağırarak, ülkesi adına duyduğu üzüntü ve rahatsızlığı dile getirmesi üzerine bir basın açıklaması yapmıştı. Dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener, bu konuyla ilgili haber bültenlerine verdiği röportajlarda Kurtlar Vadisi hayranlarına bir de büyük müjde verdi. “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin hazırlıklarını yaptıklarını anlatan Özdener, söyleyecekleri daha çok sözlerinin olduğunu belirtti.

Kaynak: www.kurtlarvadisi.com

Çıplak gösteren cep telefonu

Çıplak gösteren gözlük bir şehir efasnesiydi ama bu sefer (biraz hileli de olsa) çıplak gösteren cep telefonu gerçek oldu.

Çıplak gösteren cep telefonu

iPhone için geliştirilen binlerce uygulamadan biri var ki şu günlerde çok konuşuluyor. Nude It adlı bu uygulamayı telefonunuza yüklediğiniz anda elinize büyük bir silah geçirmiş oluyorsunuz.

Çıplak görmek istediğiniz kişinin yaklaşık 2 metre uzağından telefonu kendisine doğru tutuyorsunuz. Bu noktada fotoğrafını çekeceğiniz kişinin yüzünün tam olarak görülmesi önemli. Daha sonra programla birlikte gelen hazır fotoğraflardan istediğinizi seçerek fotoğrafını çektiğiniz kişinin yüzünü boş kalan yere yerleştiriyorsunuz.

CNET Türkiye