Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

14 Temmuz 2009 Salı

Reklam Firmaları Hakkında Bilgiler

Merhaba arkadaslar bu yazımda sizlere reklam firmaları hakkında kısa bilgiler sunacagım..
Hangi firmayla calışmalıyım sorunuza bu konuda bi cevap bulabilirsiniz diye duşunuyorum..

1 ) gittigidiyor(gg) iş ortaklıgı sistemiArkadaslar ilk olarak en kaliteli oldugunu duşundugum reklam firmasıyla baslamak istedim
Gittigidiyor iş ortaklıgı siteminde tık oranları 0,05 ile 0,1 arasında degişmektedir nasılmı reklam yerleşimini guzel yaparsanız her siteye giren ziyaretçi toplamda 100 gosterim yapıyor ve 3 kerede reklamlara tıklanıyorsa gittigidiyordan alacagınız oran tık bası 0,1 olacaktır eger sitenizde sayfa duzenlemesi yoksa ve sitenizdeki reklamlar tık almıyorsa geliriniz ona gore duşecektir..
Gitti gidiyor iş ortaklıgı sadece kendi reklamlarını yayınlatmaktadır zaten onun için iş ortaklıgı dedim baksa firmalarında reklamları yayınlanıyor olsaydı reklam ortaklıgı derdim
Neyse gittigidiyor cok disiplinli ve kaliteli calışan bi firma oldugu için uyelik olayı sadece basvurudan ibaret dmoz gibi duşunebiliriz bunu siz basvuruyorsunuz uygun gorurlerse kabul ediyorlar eger kaliteli ve hitli bi siteniz varsa gittigittiyoru mutlaka denemenizi oneririm..

Basvuru talep !!

2) Hepsiburada iş ortaklıgı.İş ortaklıklarımızdan sonuncusunu acıklamaya geldi sıra hepsi burada baslangıçta çok kaliteli bi hizmet vermek için gittigidiyorun cizgisinde yuruyen bi firma gibi gorunuyordu ama sonralarda çöp siteleri ve onune gelen siteyi kabul etmeleri hepsiburadanın çizgisinden sapmasına neden oldu diyebiliriz pek çok kaliteli site hepsiburadayı tercih etmez desek yerinde olur sanırım..
Yanluz tık oranı bakımından gg ve hızlıala kabul edilmeyen siteler için çok kazançlı ve avantajlı bi firma diyebiliriz
Tık bası oranları hepsi buradanın sitesinden aldım ve yayınlıyorum hızlıal ortaklıgıyla aynı oranlara sahip olan hepsiburada hızlıal reklam firmasının yanında cok kaliteli 2.bi firma olarak one cıkıyor

1 – 5.000 Ziyaretçi 0,04 TL
5.000 – 10.000 Ziyaretçi 0,05 TL
10.000 – 20.000 Ziyaretçi 0,06 TL
20.000 – 30.000 Ziyaretçi 0.07 TL

Uyelik

3) Linkz reklam ortaklıgıLink ciddi gorunuşu ve kaliteli reklamlarıyla gunumuzde pek çok kaliteli sitenin tercih etigi bi firmadır.
Linkz reklam ortaklıgında video reklam text reklam olarak reklam gosterimi yapmaktadır
Text link gerçekten linkzi ozel kılan bi uygulama diye duşunuyorum baksa firmalarda kullanabilir ama gunumuzde text link gorunce linkz reklamdan baksa bişey akıllara gelmemekte metinin içinden secilen 5 10 kelime linkz tarafından reklam yerlestirilmekte ve ziyaretçi metni okurkan kelimenin uzerine gelince reklam acılmakta..
Bunları anlattıktan sonra linkze uye olmayı duşunebilirsiniz ama linkze taleb gonderebilmek için oncelikle kaliteli bi siteniz sonrada vergi no nuz olması gerekiyor uyelik basvurusu biraz sıkıntılı ama denemeye degecegini duşunuyorum..

Uyelik basvurusu

4) AdsenseGunumuzde pek çok sitede kullanılan hem guvence hem kalite bakımından bir numaralı firma dersek yerinde olur sanırım.
Adsenseyi bu kategoride fazla anlatmak istemiyorum zaten ayrı bir kategori bulunmakta yalnız madem burada reklam firmalarından bahsediyorum adsenseyi es gecmek olmaz diye duşunuyorum..
Adsense site içeriğine gore gorsel video metin reklam cıkaran ve ziyaretçiyi istediği yere goturen reklam baglantılarıyla bi sitede kullanılacak en uygun firma olarak kendini gostermektedir tık bası oranı çogu sitede az olsa bile bence tıklanma oranıyla bunu telafi etmektedir.

Uyelik basvurusu

5) adtechGunumuzde adsense kullanmayan pek çok sitenin tercih ettiği guvenilir uzun zamandır hizmet veren bir reklam ortaklıgı olan adtech tık bası 0,02 gibi oranlarıyla muşterilerine destek saglamaktadır
Adsenseden verim alamayan pek çok site adtech kullanmaktadır eger illagel bi siteniz varsada adtech bir numaralı sponsor olarak kendini gosteriyor.

uyelik

6) ReklamstoreReklamstore en koklu reklam sponsorları arasında bulunmaktadır tık bası oranı az olmasına ragmen hala pek çok site tarafında kullanılmaktadır..

Uyelik

7) adhoodturkticaretin bunyesinde barındırdıgı adhood iş ortaklıgı yapı olarak gg hepsiburada iş ortaklıgına yakın bi hizmet sunmaktadır..
tık bası kazandırma oranları gosterilen reklama baglı olarak degişmekle beraber tık bası 0,02 civarındadır genelde yeni bi firma olmasına ragmen pek çok arkadas kullanmaktadır ben kullanmadım konuda bahsetmek için biraz arastırma yaptım..

uyelik

8) soft reklamGunumuzde kullanılmakta olan en kaliteli popup firmaları arasında gosterilmektedir..
Gosterim bası yuksek oranlardan piyasaya girmesi ve bu oranları korumak için gosterdiği caba soft reklamı piyasada lider duruma getirmiş bulunmaktadır

Softreklam fiyatları sitenizin göndermiş olduğu hit trafik kalitesine göre değişmektedir.
siteler 1k 1tl ile başlar kaliteli trafik gönderince 1tl arttırılır kaliteye göre en fazlada 5 tl olur .
Gosterim bası oranları

Popup gosterim 1000 gosterim 5 lira
Splash gosterim 1000 gosterim 4 lira

softreklam şuanda ödemelerde sorun çıkarmayan ve internet reklamcılığının en iyilerinden biridir.
Uye ol

Kaynak: r10.net / Anonim

Tepenin GözleriTür : Korku / Gerilim
Gösterim Tarihi : 12 Mayıs 2006
Yönetmen : Alexandre Aja
Senaryo : Alexandre Aja , Wes Craven , Grégory Levasseur
Görüntü Yönetmeni : Maxime Alexandre
Müzik : tomandandy
Yapım : 2006, ABD , 107 dk.

OYUNCULAR
Aaron Stanford (Doug Bukowski) , Kathleen Quinlan (Ethel Carter) , Vinessa Shaw (Lynne Bukowski) , Emilie de Ravin (Brenda Carter) , Dan Byrd (Bobby Carter) , Robert Joy (Lizard) , Ted Levine (Bob Carter)

FILMIN KONUSU
Bob ve Ethel evlilik yıldönümlerini kutlamak için büyük bir aile tatili planlarlar. İki kızları Lynnve Brenda, oğulları Bobby, damatları Doug ve minik torunları ile unutulmaz bir Kaliforniya yolculuğu yapacaklardır.
Ancak onların mutluluk çemberi kurdukları karavanları ailenin diğer bireylerine aynı duyguları yaşatmaz. Lynn bebeği için endişelenmekte, diğerleri ise arkadaşlarından ayrıldıkları için zannedildiği kadar mutlu olmamaktadırlar.
Yine de tatil unutulmaz bir maceraya dönüşür. Mahsur kaldıkları ıssız çöl, Amerikan hükümetinin bir zamanlar yasadışı nükleer araştırmalarına ev sahipliği yapmıştır. Toz ve toprağın yanı sıra madenlere terkedilmiş, kana susamış mutantlar da hükümetten hatıra kalmıştır.
1977’de Wes Craven’ın beyazperdeye taşıdığı eser, bu sefer Alexander Aja’nın yorumuyla beyazperdeye yansıyor. Ancak Craven’ın şimdiden bir devam filmine yeşil ışık yaktığını ve hatta bu sefer yönetmen koltuğuna oturmaya da niyetlendiğini unutmayalım.

Yaşamak için Öldür

Tür : Aksiyon / Gerilim
Yönetmen : Scott Wiper
Senaryo : Scott Wiper , Rob Hedden , Andy Hedden
Görüntü Yönetmeni : Ross Emery
Müzik : Graeme Revell
Yapım : 2007, ABD , 113 dk.

Oyuncular

Steve Austin (Jack Conrad) , Vinnie Jones (Ewan McStarley) , Rick Hoffman (Goldman) , Robert Mammone (Ian Breckel) , Tory Mussett (Julie) , Christopher Baker (Eddie) , Sam Healy (Bella) , Madeleine West (Sarah) , Luke Pegler (Baxter)

Joe Condrad ölüm cezasının gelmesini bekleyen bir mahkumdur. Ancak bilmediği oldukça zengin bir televizyon yapımcısı tarafından izlendiğidir. Ve bu yapımcı onu ölümcül bir oyunun içine sokacaktır.

Conrad ölümü beklerken bir anda kendini dokuz mahkum ile yarışacağı bir adada bulur. Her biri birbirini yok etmeye çalışan mahkumların kazanacağı ödül ise özgürlüktür.

Filmden Görüntüler:
Yaşamak için Öldür
Yaşamak için Öldür
Yaşamak için Öldür

1. Dünya Sanal Savaşı Çin'de çıktı !

Türk hackerlar katliamı protesto etmek için Çin'in bankalarını, askeri sitelerini çökertti. Çin hackerlar'dan karşı atak geldi.

Doğu Türkistan'daki katliama yönelik protestolar kızıştı. Türk hackerler'ın sanal alemde başlattığı savaşa Çinli 'meslektaşlarından' cevap geldi. Türk hacker'lar Çin'in banka ve askeri kaynaklı internet sitelerini çökertmişti. Karşı atağa geçen Çinli hacker'lar da Başbakan Erdoğan'ın 'adeta soykırım' sözlerini protesto ederek Türk internet sitelerine saldırdı. Savaş kızıştı.

İşte 1. Dünya Sanal Savaşı...

İlk saldırıyı Uygur Türklerine karşı yaşanan insanlık dramını protesto etmek amacıyla Türk hackerlar başlattı... Türk Hacker grubu Ayyıldız TİM saldırıya geçti. Pek çok eyleme imza atan hackerlar Çin'de Uygur Türklerine yapılanlara karşı hedef belirledi.

2000 ÇİN İNTERNET SİTESİ ÇÖKERTİLDİ

Şimdiye kadar 2000'e yakın siteyi hacklediklerini söyleyen grubun öncelikli hedefi Çin'in kamu kuruluşları oldu. türk hacker'ların bankalar ve askeri sitelere yönelik saldırılarına internet kullanıcıları destek veriyor.

ÇİNLİ KORSANLAR KARŞI ATAĞA GEÇTİ

sanal saldırıya Çinli hackerlardan cevap geldi... Çinli sanal korsanlar, Türkiye'ye olan tepkilerini, Pekin'deki Türkiye Büyükelçiliği'nin internet sitesini hack'leyerek gösterdi.

"İÇİŞLERİMİZE KARIŞMAYIN" TEHDİDİ


Elçiliğin 'www.turkey.org.cn' sayfasını dün kıran sanal korsanlar, "Türkiye, Çin'in içişlerine karışmaktan vazgeçmeli. Bu bir uyarı" ifadelerini kullandılar. Siteyi çökerten ve kendisine 'Maffia Baron' adını veren Çinli hacker, "Sincan sorunu Çin'in içişlerine aittir ve başkalarının karışmasına açık değildir. Çin, bu sorunu halledecek güçtedir. Çin'deki Türkiye büyükelçiliğinin, bizim sesimizi duyacağını ümit ediyoruz" yazan bir mesaj bıraktı.

Çinli hackerlar, saldırılarına gerekçe olarak Başbakan Erdoğan'ın 'adeta soykırım' sözlerini gösterdiler... Başbakan Erdoğan 10 Temmuz'daki açıklamasında, "'Vahşet' ifadesini Türkiye'de kullandım. Arkasındayım. Çünkü yüzlerce insanın öldürüldüğü ve bini aşkın insanın yaralı olduğu bir olayı, adeta bir soykırımı herhalde başka bir kelime ifade etmez" demişti.

Çin resmi makamları, 5 Temmuz'dan bu yana Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde meydana gelen olaylarda 137'si Han Çinlisi 184 kişinin öldüğünü iddia ediyor.