Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

26 Nisan 2009 Pazar

Türk projesi online resim editör

Türkler tarafından yapılan global web girişimlerini yayınlayabilmek daha sık yapmak istediğimiz birşey ama malum. ClickCrop işte bunlardan biri.

Make It Easy ! sloganıyla yola çıkan ClickCrop imaj dosyalarında birkaç değişiklik yapmak isteyenlerin işini sahidende kolaylaştırıyor.
www.veteknoloji.com
Değişiklik yapmak istediğiniz dosyayı yükledikten sonra imajınıza birçok efekt ekleyebilir, resminizi kesebilir ve çevirebilirsiniz.Yaptığınız değişikliklerin etkilerini tek tıkla görebilir ve geri alabilirsiniz.

ClickCrop.com gayet kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

ClickCrop kolayca avatar yapmak için (online image resizer) mantığıyla kurulmuş ve yetenekli bilgisayar mühendisi arkadaşlar anlaşılan duramamış birçok (online image editor) özellik eklemişler.

Bence siz de test etmelisiziniz ClickCrop.com

Maximum ince Notebook

Intel CULV işlemcilerini duyurması üzerinde çok fazla zaman geçmeden MSI bu platformu kullanan ultra ince dizüstünü ürettiğini açıkladı.

MSI X-Slim X340 olarak Nisan sonlarında görebileceğimiz bu dizüstüler Intel’in ultra ince notebook için ürettiği CULV serisini kullanan ilk dizüstüler oluyor.

www.veteknoloji.com

X-Slim X340 13 inçlik geniş ekranla gelecek. Düşük voltajlı, 1.4 GHz hızında Intel CULV SU3500 işlemciye sahip olacak ürünün güç tüketimi oldukça az olması vbekleniyor. USB, VGA, HDMI, Ethernet ve WiMAX bağlantılarının olacağı söylenen notebook için fiyat henüz kesinleşmemiş ama beklenen kadar yüksek olmayacağı konuşuluyor.

Bilgi için: Msi
Telefon: (0216) 456 25 08