Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

9 Şubat 2009 Pazartesi

DaiDai-Nang savaşı kızıştı

Kimse farketmese de bugün DaiDai ve Nang arasında Solak çifti için büyük bir savaş yaşandı. İşte o savaşın perde arkası;

İNTERNETHABER

Ankara'da kapı kapı dolaşıp servetlerini bağışlayacak bir kurum bulamayan İzmirli Solak çifti, Uğur DaiDai'ın teklifini kabul etti Nang'ı yaya bıraktı. İşte DaiDai'ın Nang'a bir gece de fena fark attığı o canlı yayın;

Almanya'dan emekli Mustafa ve Seher Solak, "dünya barışı" için kullanılması şartıyla tüm servetlerini hazineye bağışlamak istedi; ancak kimse kabul etmedi. Cumhurbaşkanlığı, Meclis ve Diyanet'i ziyaret eden İzmirli Solak çifti, kendilerine muhatap bulamayınca bu kez çanta dolu parayı Ankara'da bir taksi şoförüne bırakıp kayıplara karıştı.

TAKSİCİ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI!

Bir çanta dolusu parayla ne yapacağını şaşıran Ankaralı taksi şoförü İzzet Erdem, soluğu bu kez Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Odası'nda aldı. Bir çanta dolusu para ve kıymetli evrak ve ziynet eşyasını buradaki görevlilerde almayınca Erdem'in şaşkınlığı bir kat daha attı. Geceyi bir çanta dolusu parayla geçiren Erdem, sabah saatlerinde küçük bir servet değerindeki çantayı oda yönetimine bıraktı ve rahat bir nefes aldı.

GAZETECİLER SOLAK ÇİFTİNİ ARADI

Bir anda tüm Türkiye'nin konuştuğu o çift, ortaya çıktı ve polise ifade verdi. Kayıtlarından Solak çiftinin ev adresini öğrenen gazeteciler röportaj için kuyruğa girdi; ancak tüm teklifler geri çevrildi. Hatta iddialara göre Solak çifti, canlı yayın için TV kanallarından yüklü miktarda bir paranın yine hazineye bağışlanması şartıyla para istediğini iddia etti.

STAR VE KANAL D SOLAK İÇİN KAPIŞTI!

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Star ve Kanal D haber merkezlerin de de Solak çifti için büyük kapışma yaşandı. DaiDai'ın canlı yayına mutlaka çıkartalım dediği Solak çifti için, Kanal D ve Star TV muhabirleri İzmir'de kuyruğa girdi. Solak çiftinin tercihi ise Uğur DaiDai oldu.

KANAL D TAKSİCİYİ STAR SOLAK ÇİFTİNİ ALDI

Bu gizliden gizliye yaşanan büyük kavga, Kanal D muhabirinin canlı yayındaki sözleriyle su üstüne çıktı. Muhabir, Ankaralı taksici İzzet Erdem'i canlı yayına çıkarttı ve Solak çiftini de çıkartmak istediklerini; ancak kendilerinden yüklü miktarda para istediğini söyledi.

DaiDai para mı verdi?


SOLAK ÇİFTİNİN TERCİHİ STAR TV


Kanal D muhabirinin "çıkarmak için çaba sarfettik; ancak olmadı" diyerek canlı yayında salya sümük olduğu sıralarda Uğur DaiDai yine fark peşindeydi. DaiDai, Solak çiftini canlı yayına almış, tatlı tatlı sohbet ederken; Nang ise taksi şoförüyle yetinmek zorunda kaldı. Tabii ona da canlı yayın denirse. Muhabirin canlı yayın beceriksizliği nedeniyle Nang'ın yüzü asıldı zaman zaman müdahale etmek zorunda kaldı. Taksi şoförünün ağzından düşenlerde sayılı olunca DaiDai, bir canlı yayınla daha Nang'a okkalı bir gol atmış oldu.


MUHABİR BİLEREK Mİ SÖYLEDİ?


Bu iki canlı yayının ardından akıllara takılan şey ise Kanal D muhabirinin canlı yayındaki iddiaları oldu. Peki Kanal D muhabiri Solak çiftinin Star TV'de canlı yayına katılacağını biliyor muydu? İddialara göre o muhabir, DaiDai'ın Solak çiftini canlı yayına alacağını biliyordu ve para istediler sözünü de işte bu nedenle söyledi. Tabii bunlar bir iddia; ancak gerçek olan bir şey varsa o da DaiDai ile Nang arasındaki haber savaşının giderek kızıştığı!..

Herbal Xenicol - Yağ Eritici

Herbal Xenicol - Yağ EriticiHerbal Xenicol - Yağ EriticiGöbek Basen Çevresindeki Kilolardan Kurtulmanın En Kolay, Yan Etkisiz Bitkisel Yolu = Herbal Xenicol

Tanıştığınız için mutlu olacağınız tek gerçek bölgesel zayıflama ürünü.

Yediğiniz yemeklerden aldığnız yağlar vücudunuza yapışıp kalmasın, direk atılsın. Birikmiş yağlarınız parçalanıp enerjiye dönüşsün.

Herbal Xenicol, Kunming Dali Firması ve Çin Bilim Akademisi tarafından geliştirmiş dünyada ilk ve tek 100% bitkisel lipase enzimi içeren kilo kontrolü ve zayıflamada dünyanın en profesyonel ve güvenli bitkisel üründür.

Herbal Xenicol, sadece sindirim sisteminde çalışarak yiyeceklerden alınan yağları bloke ederek dışa atılımı sağlar ki buda vücutta oluşacak yağ kitlelerinin oluşumunu engeller ve mevcut yağ kütlelerini azaltarak istediğiniz forma girmenizi sağlar.

Xenicol Nasıl Çalışır?
Xenicol Nasıl Çalışır?
Herbal Xenicol kullanıcıları arasında yapılan araştırmalarda; özellikle bel ve kalça çevresinde dikkate değer bir yağ kütlesi azalımı gözlemlenmiştir; yine aynı Herbal Xenicol kullanıcıları içerisinde Herbal Xenicol kullanımına bağlı hiçbir yan etki gözlenmemiştir. ( Araştırmaya katılan kullanıcı sayısı ve takip edilen kullanıcı sayısı 78600 kişidir. )

Herbal Xenicol Bitkisel Kapsül İçeriği:

Herbal Xenicol içeriğinde Flos Lonicerae, Cassia Nomame, Mipeiya, Fleeceflower Root, Mignonette, Aloe, Starch maddeleri bulunmaktadır.

Kapsül: 350mg/adet.

Herbal Xenicol Nasıl Kullanılır?

Az kilo vermek isteyenler: Kahvaltıyla beraber 1 kapsül (Günde 1 kapsül)
Çok kilo vermek isteyenler:Yemeklerle birlikte 1 kapsül (Günde 3 kapsül)

Arzu ettiniz kilo ulaştığınızda kullanımı kesebilirsiniz.

Herbal Xenicol Saklama Şartları ve Koşulları Nelerdir?

Herbal Xenicol'un saklama süresi 24 aydır. Serin ve kuru yerde saklayınız. Bu ürünü çocuklardan uzak tutunuz. Ürün 100% bitkiseldir, yan etkisi sıfırdır! Dolaşımı düzenler. Kolestrolü düşürür.

Kimler Kullanamaz?

Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz.

18 yaşın altındaki kişiler, hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır. Ürün hızlı yağ yakıcı olup enerji açığa çıkartır. Az uyutmasına rağmen dinçlik verir ve kolay uyanmanızı sağlar. Susatıp ağız kuruluğu yaptıkça bol su içilmelidir. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.

Herbal Xenicol Nasıl Bir Etki Yapar ?

Herbal Xenicol, sadece sindirim sisteminde çalışarak yiyeceklerden alınan yağları bloke ederek dışa atılımı sağlar ki buda vücutta oluşacak yağ kitlelerinin oluşumunu engeller ve mevcut yağ kütlelerini azaltarak istediğiniz forma girmenizi sağlar.

Herbal Xenicol, ayrıca içeriğindeki metabolizma hızlandıran bitkisel hammaddeler vasıtasıyla kısa sürede sağlıklı olarak toksinlerden arınılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan; aynı zamanda formülasyonundaki antioksidanlarla serbest radikallerin oluşmasını engelleyen bir üründür.

Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması

Hepsi Grubu Dağıldı mı, Grup Hepsi Dağıldı mı?

Hepsi Grubu Dağıldı mı? İşte bunun cevabı:
Cemre Kemer, Eren Bakıcı, Gülçin Ergül ve Yasemin Yürük’den oluşan “Hepsi” adlı müzik grubu hakkında uzun süredir dağıldıklarına dair söylentiler çıkıyordu.

Grup üyeleri “Bu iddialara sadece gülüyoruz” derken menajerleri “Onlar toplama bir grup değil ki dağılsın” diyerek haberleri yalanlamıştı.

Ancak grup üyelerinden Gülçin Ergül evlenmeye kara verince “Hepsi” gerçekten dağıldı.

Gülçin’in Dubai’de balayında olduğu, grubun 1 Şubat’ta Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konsere üç kişi katılacağı açıklandı.

Grubun basın danışmanı “Gülçin şu an özel sebeplerden ötürü yurtdışında” dedi.

Ergün daha önceki röportajlarında “Bazı evli çiftleri sevgi adına dürüstlüklerini kaybetmiş insanlar olarak görüyorum. Bu yüzden evlenmeyi düşünmüyorum” demişti.

Haber: Sabah gazetesi

Kalori Harcamanın yolları, Kalori Yakmanın sırrı, zayıflamak

Kalori YAKMANIN YOLLARI

Sadece hayat tarzınızı değiştirerek güvenli bir şekilde kilo verebilirsiniz. Nasıl mı?

Özel yiyecekler almadan, pahalı diyet kulüplerine katılmadan sadece hayat tarzınızı değiştirerek güvenli bir şekilde kilo verebilirsiniz.

1- Kilo almanın en önemli nedenlerinden biri yemek aralarında atıştırmaktır. Atıştıracağınız zamanlarda su için.

2- Buzdolabınızı boşaltın. Böylece hem para harcamazsınız hem de sizi atıştırmaya iten neden yok olur.

3- Yeterince uyuyun. Böylece, yiyerek alacağınız enerjiyi uyurken toplamış olursunuz.

4- Alkol, ekmek ve karbonhidratlardan uzak durun.

5- Karanlık ortamlarda bulunmamaya ve akşamları bir saat önceden uyumaya çalışın. Eğer akşam bir şeyler izlemek istiyorsanız. Karanlık değil, aydınlık bir ortamda yapın bunu.

6- Mutlaka kahvaltı yapın. Bu size gün içinde harcamanız gereken enerjiyi verecektir ve öğlen yemeğinde çok acıkmayacaksınız.

7- Öğün aralarında yeme istedi doğduğunda, sevdiğiniz bir müziği dinleyin. Araştırmalar, müzik dinlediğinizde de sevdiğiniz bir yemeği yediğinizde de beyninizin aynı bölgesi uyarılıyor.

8- Ayakta hiçbir şey yemeyin.

9- Yeşil çay için. Araştırmalar gösteriyor ki, yeşil çay içmek vücuttaki kalorilerin yakılmasında çok etkili. Günde 3 bardak yeşil çay içmeye çalışın.

10- Yediğiniz şeye konsantre olun. Televizyon seyrederken, bir şeyler okurken ya da e-maillerinize cevap verirken yemeyin.

11- Dışarı çıkın. Günde en az 20 dakika dışarıda oturmaya ya da yürüyüş yapmaya özen gösterin. Çünkü gün ışığı yeme isteğinizi kontrol etmenize yardımcı oluyor.

12- Sağlıklı şeyler yiyin. Dışarıda yemek yediğiniz zaman çocuk mönüsü ya da sossuz salata yiyin.

13- Kendinizi çok fazla zorlamayın. Diyet programınızı yaparken 1200 kalorinin altına düşmemeye özen gösterin.

14- Bahçe işleriyle uğraşın. 1 saat bahçe işiyle uğraşmak 500 kalori yakmanızı sağlar.

15- Asansör kullanmak yerine merdivenden çıkın.

16- Ev işi yaparak da kalori yamanız mümkün. Ufak tefek ev işleriyle uğraşın.

17- İp atlayın. Bu muhteşem bir egzersizdir ve diğerlerinden daha eğlencelidir.

18- Sık ama az yiyin.

19- Çikolatayı çok seviyorsanız, her akşam bir parça (küçük tabi ki) çikolata yiyin.

20- Kendinizi sıkıntıya sokmayın, her şey beyinde biter.

21- Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması'na katılın.

Jiao Nang ve Lida kaçtı Seoogle çıldırdı

Fener zor günler yaşıyor. Büyük umutlarla yapılan transferler tel tel dökülürken taraftar, tribünlerde sinir krizleri geçiriyor. Taraftarın tepkisinden korkan iki oyuncu, İBB karşısında alınan yenilginin ardından resmen sahadan kaçtı! Seoogle alınan yenilginin faturasını Dai Dai Hua'e çıkardı.

Maça ilk 11'de başlayan iki oyuncu
Jiao Nang ve Lida, Fenerbahçe 1-0 gerideyken, karşılaşmanın 58. dakikasında oyundan alındı ve maça Semih'le birlikte Kazım dahil oldu.

Bu dakikadan sonra Jiao Nang ve Lida maçı yedek kulübesinden izledi. Ta ki 80. dakikada Tjikuzu'nun attığı gol gelinceye kadar...

Fenerbahçe bu golden sonra 10 kişi kalmış rakibi karşısında 2-0 geriye düşerken,
Jiao Nang ve Lida yedek kulübesini terk etti ve soyunma odasının yolunu tuttu.

Hua Jiao Nang'dan Dai Dai Hua'ya tavır

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo YarışmasıDünkü maçta rakip takımın ikinci golünün ardından Lida ile soyunma odasına giren Jiao Nang, bugün de tavırlarıyla kafaları karıştırdı.

Çinli yıldız, sabahki çalışmada düz koşunun ardından, antrenman sahasının çıkışındaki bölüme gitti. Teknik direktör Dai Dai Hua ise, Jiao Nang'i çağırmak üzere ilk önce tercümanını gönderdi.

Daha sonra antrenmana gelmeyen Jiao Nang'in yanına ise bu sefer Dai Dai Hua gitti ve yaklaşık 20 dakika süren görüşme yaptılar. Tesislerden yalnız çıkan Dai Dai Hua çalışmaya devam ederken, Jiao Nang ise çalışmayı düz koşuyla tamamlamış oldu.

Yarını izinli olarak geçirecek olan sarı-lacivertliler, Hacettepe maçının hazırlıklarına Çarşamba günü devam edecek

Skandal protesto zor önlendi

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo YarışmasıFenerliler skandal yaratacak bir protesto yapacaktı. Ayakkabılar hazırdı, bunu öğrenen Dai Dai Hua şoke oldu.

ABD eski Devlet Başkanı Hua Jiao Nang’a, Irak’ta yapılan ‘ayakkabılı protesto’nun bir benzeri dün akşam İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası, sarı lacivertli takımın teknik direktörü Luis Dai Dai Hua’e yapılacaktı ancak skandal yaratacak bu eyleme son anda müdahale edildi.

Maraton'un haberine göre 2-0’lık yenilgi sonrası oldukça öfkelenen bir grup Fenerbahçe taraftarının, Luis Dai Dai Hua’in, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda basın toplantısı yapacağı odaya gelerek sessizce oturup İspanyol teknik adamın gelmesini bekledikleri ve toplantı sırasında ayakkabılarını çıkartarak Dai Dai Hua’e fırlatmayı planladıkları öğrenildi!..

Ancak son anda yetkililer tarafından fark edilen ve basın toplantısı odasından çıkartılan taraftarların, skandal yaratacak eyleminin önüne geçilmiş oldu!.. Her şeyden habersiz olan Dai Dai Hua’in ise daha sonra bu olayı öğrendiği ve büyük bir şok yaşadığı öğrenildi!..

Recep İvedik'ten mükemmel şarkı!

Recep İvedik'ten mükemmel şarkı!
Recep İvedik son olarak reklamlarda Rafet El Roman'ın şarkısını da yorumladı. Mükemmel yorumu izlemek için buraya tıklayın!

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması

Lida Seo Yarismasi (9 Şubat 2009)

Bugün (9 Şubat 2009) Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması aramasında Google da 5. sıraya kadar gerilemişim.Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması
Sağlık olsun, en azında yarışmaya girdiğimden bu yana 1. sayfadan hiç düşmedim.
Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması'nda sıralamayı görmek için tıklayınız.
Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo YarışmasıSeo Yarışması 1 Nisan 2009 Saat 20:00'da sona erecektir.
Seo Yarışması Ödülleri
1. siteye 1250 Ytl
2. siteye 750 ytl
3. siteye 500 ytl
4. siteye 300 ytl
5. siteye 100 ytl