Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

25 Ocak 2009 Pazar

Messenger Plus! Live 4.70.334

Messenger Plus! Live 4.70.334

Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır. Ücretsiz yazılım ne casus ne de paylaşılan yazılımdır, sadece ücretsiz yazılımdır. Kullanmak %100 bedava ve beraberinde gelen sponsor programı yükleyip yüklememeyi seçebilirsiniz. Hemen şimdi milyonlarca mutlu kullanıcının arasına katılın!


Windows Live Messenger 2009 kullanıcıları: Messenger Plus! Live'ın uyumlu bir beta sürümünü buradan indirin.

kullanılabilir dillerŞu anki sürüm aşağıdaki dillerde dağıtılmaktadır:

English, Spanish, French, Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, German, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Portuguese, Swedish, Thai, Turkish.
uyumluluk

Messenger Plus! Live'ı kullanmak için gereken tek şey Windows XP ya da üstünü gerektiren Windows Live Messenger (MSN Messenger'ın son sürümü)'dır. Messenger Plus! Live Windows Live Messenger 8.0 ila 8.5 sürümleri ile uyumludur ve Windows XP ve Windows Vista'nın 32bit ve 64bit sürümlerinin üzerine yüklenebilir.

* Messenger Plus!'ın MSN/Windows Messenger 4.7 ila 7.5 (Windows 98/2000 kullanıcıları) ile uyumlu bir sürümü için, Messenger Plus! 3.63'ü indirin.

Avakado Form Hapı ile Zayıflama

AVAKADO FORM Bitkisel Zayıflama Kapsülü Nedir?
Avakado Form Zayıflama Hapı ile nasıl zayıflanır?
Avakado forum hapının içeriğinde bileşiminde neler bulunur?
Avakado form neye yarar? Faydaları yararları nelerdir?
Yan etkileri var mıdır? Avakado form ile nasıl zayıflanır?
Bitkisel zayıflama ürünleri arasında yer alan Avakado Form kapsülü hakkında geniş bilgi…

AVAKADO FORM Zayıflama Kapsülü Nedir?
Avakado Form Bitkisel Zayıflama Hapı, kilo vermek ve zayıflamak istiyorum diyenler için bitkisel bir zayıflama ürünüdür. Bölgesel zayıflama dediğimiz kalça, göbek ve basen bölgelerinizdeki biriken yağlardan kurtulmanızda size faydalı olabilecek bir zayıflama ilacıdır….

Avokado-FORM Tabletleri ile istediğiniz yerlerden (göbek, bel, basen) incelmeniz mümkündür, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeniz için 3 hafta denemelisiniz. 21. günün sonunda bölgesel olarak inceldiğinizi göreceksiniz.

Avakado Form Zayıflama Hapı ile nasıl zayıflanır?
Avokado form kapsülleri içersindeki Triptofan vücutta serotonin oluşmasında ve hücrelere taşınmasında önemli bir görev alır. Serotonin de iştah hissini azaltır, yani iştah kesici bir özelliğe sahiptir.

Avakado form hapının içeriğinde bileşiminde neler bulunur?

Avokado: Avakado Form içeriğinde bulunan avakado, beyindeki serotonin (mutluluk hormonu) hormonunu tetikler. Böylece daha az yemek yiyerek daha çabuk doygunluk hissetmenize yardımcı olur. Böylece Avokado sayesinde kilo verirken kendinizi mutlu ve pozitif hissettiğiniz gibi ruh sıkıntısı, iç huzursuzluk, beyinde karmaşa gibi duygulardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca Avakado Form içeriğinde bulunan avakado, kolesterolü düşürücü etkiye sahiptir. İçerdiğinde bulunan glutathion maddesi hücre koruyucu bir antioksidandır. Antioksidantların temel özelliği hücrelerin yaşlanmasını yavaşlatmaları ve kanseri önleyici olmalarıdır. E vitamini açısından zengindir. Ayrıca potasyum ve B-6 içerir. Cildin kırışıksız olmasına yardımcı olur, Kolajenin üretimini sağlayan bir depo olarak görülebilir.

Biberiye: Genelde aldığımız ve yakamadığımız tüm kaloriler kalça, basen, göbek gibi bölgesel olarak vücudumuzda birikim yaparlar. Çok kilolu olmasak bile maalesef bölgesel olarak biriken yağ hücreleri sanki kiloluymuşuz izlenimi verir ya da gerçekten kilolu olmamıza neden olur.
Biberiye vücuttaki bölgesel olarak biriken yağ hücrelerini yiyerek - eriterek yağların kaybolmasına yardımcı olur. Zayıflamak istediğinizde yağ olmayan yerlerinizin yani kaslarınızın erimesini önler. Bölgesel biriken yağlar aynı zamanda selülit oluşmasına da neden olurlar .Biberiye içeriden yağ hücrelerini yakma işlemi sırasında selülitlerinizin de gözle görülür şekilde kaybolmasına yardımcı olur.

Rezene: Yakılan ve parçalanan yağların vücuttan bir şekilde uzaklaştırılması gerekir. Ancak bunu kalın bağırsak yolu ile uzaklaştırmak en büyük hatadır. Çünkü kalın bağırsaktaki flora sisteminin bozulmasına ve vücudumuzda ciddi sorunlar yaşamamıza neden olabilir.
Rezene, Biberiyenin yakmış olduğu yağları idrar yoluyla vücudumuzdan atılmasına yardımcı olur. Yemeklerden sonra aşırı şişlik, gaz, hazımsızlık gibi sorunlarında yaşanmasını önler.

Hibisküs: Bir çeşit bamya türüdür. Sofralarımızda severek yediğimiz ya da yemek istesek bile görüntüsünü sevmediğimiz için yiyemediğimiz, ancak vücudumuza sağladığı yararları saymakla bitiremediğimiz bir bitkidir. Birçoğumuz aşırı kabızlık şikayeti ile kilo alırız. Ancak bağırsakların bozularak devamlı tuvalete çıkma isteğide yanlış bir yoldur. Hibisküs kalın bağırsağın tembelliğini önleyerek olması gerektiği şekilde çalışmasına ve her gün düzenli bir şekilde dışkı yoluyla kalın bağırsağın temizlenmesine yardımcı olur.

Keten Tohumu: Tek başına asla yiyemediğimiz, ne tatlısının ne tuzlusunun yapılabildiği, ancak etkili bir gençlik, sağlık, tokluk ve güzellik kaynağıdır Keten tohumu! Kolesterol düşürücü, felç, kanser, unutkanlık önleyici, bağırsak çalıştırıcı ve temizleyici etkisi bunlardan birkaçı. Oral yolla alınan keten tohumu midede şişip jölemsi bir yapı oluşturarak yemekleri daha az tüketmemize neden olur. O kadar mideyi kaplar ki zaten yemek istesek bile midemizde yer kalmadığı hissi vermeye yardımcı olur.

Keçiboynuzu ile Zayıflama

Keçiboynuzu İle Zayıflama, Keçiboynuzu neye yarar?
Keçiboynuzu ile zayıflamak mümkün müdür?

Keçiboynuzunun faydaları nelerdir?

Öğünlerden bir saat önce çiğ olarak tüketilen 2-3 tane keçiboynuzu nasıl uzun müddet tok tutar?
Tok tutucu keçiboynuzu kürü…Keçiboynuzu
Olgun keçiboynuzunu çiğ olarak tüketmek gerekir ve de uzun uzun ağızda çiğnenmesine özen gösterilmelidir. Nasıl oluyor da keçiboynuzu tokluk duygusu veriyor?

Yemekten bir saat önce çiğneyerek tüketilen 2-3 adet keçiboynuzu, lipaz ve amylaz enzimlerini frenleme (inhibe etme) özelliğine sahiptir. Kısaca, bu enzimlerin aktivitesini düşürür. Bu sayede, besinlerin içerdiği yağ ve şeker çok daha az oranda parçalanırlar. Parçalanmayan yağ ve şeker vücudumuz tarafından kullanılamıyacağı (emileme-yeceği) için dışkıyla kullanılamadan dışarı atılır. Unutmayınız, besinlerin içerdiği yağ, şeker ve proteinlerin bir çoğu vücudumuz tarafından kullanılamaz. Kullanılamadıkları için de bunlardan enerji almamız mümkün değildir. Kullanılabilmeleri için, vücudumuzda bulunan lipaz, amylaz ve proteaz enzimleri tarafından, vucudumuzun kullanabileceği (emibileceği) yağ, şeker ve proteine dönüştürülmesi gerekir. Keçiboynuzu kürüde işe yaramaktadır.

Zayıflamak istiyorum diyenler, zayıflamak isteyenler şekere karşı ölçülü olmak zorundadırlar.
Eğer, şeker veya tatlı tüketimine karşı iştahınız varsa, hiç çekinmeden altı-yedi tane keçiboynuzu tüketebilirsiniz. Keçiboynuzu tüketimi tatlıya karşı olan iştahınızı giderirken, size kilo da aldırmayacaktır. Bu arada ne kolestrolünüz ne de kan şekeriniz yükselmeyecektir. Şeker hastaları çekinmeden keçiboynuzu tüketebilirler. Olgunlaşmış keçiboynuzu (kahverengi-siyah) çiğ olarak tüketilmelidir. Çiğ olarak tüketilen keçiboynuzu kan şekerini yükseltmez. Şeker hastaları da çekinmeden günde 5-6 adet keçiboynuzunu çiğ olarak tüketebilirler. Bu kural keçiboynuzunun pekmezi için kesinlikle geçerli değildir.

sXe 7.4 / sXe Injected 7.4

sXe Injected
(Root) (Avrupa) (RapidShare)Bu sXe versiyonunda değişen nedir ?

  • Solucionado el problema de DDRAW.DLL.
  • Solucionado uno de los crashes al cerrar el sXe Injected.
  • Más detecciones de módulos.

sXe, sXe-Injected Nedir ?

sXe, zamanın C-D anti hile yazılımı gibi, haksız rekabeti önlemek için yapılmıştır. Bir nevi anti virüs programı gibidir. sXe, Counter-Strike paketlerini korumak için görevlendirilmiştir. Zararlı uygulamaları engellemek için vardır. Client/Server mantığı ile çalışan sXe, açtığınızda bir servismiş gibi görünüp sunucu ile konuşmaya başlar ve sunucuda konuştugundan dolayı sxe’nin açık olduğunu anlar ve bu sayede sXe olduğunda tüm kullanıcıların, aynı paket, aynı dosyalara sahip olduğu anlaşılır, Hileyi çok büyük bir derecede engeller ve bu sayede daha eğlenceli, eşit bir oyuna sahip olursunuz. kısaca özetlersek sXe, bir güvenlik programıdır. sXe, ücretsiz dağıtılmakta ve tüm Counter-Strike paketleri için geçerlidir. sXe’nin programcısı Payas’dır.