Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

3 Ocak 2009 Cumartesi

Lida'yı Bırakınca Kilo Alınır mı?

BIRAKINCA TEKRAR KİLO ALIR MIYIM ?

Her kullanıcıya forma kavuştuktan sonraki evre için 1 kutu ekstra (30 günlük kür) kullanım tavsiye edilmektedir. Formunu yakalamış olan kullanıcılar, "Lida" Yosun Kapsülünün kullanımını aşşağıdaki şekilde bırakmalıdır.Form sağlandıktan sonra ekstra 1 kutu;

İlk hafta günaşırı;
2. hafta başından ürün bitene dek haftada 3 adet kapsül alınmalıdır.Ürün yukarıdaki şekilde bırakıldığında parçalanmış yağ stoklanmalarının tekrar oluşumunun önüne geçilmiş olur. "Lida" Yosun Kapsülü, resmi üretici tarafından belirlenen kullanma ve bırakma talimatlarına uygun olarak kullanan kullanıcılarda ilk 1 yıl tekrar kilo alma sorunu oluşmamaktadır.

Lida Kullanılabilirlik Testi

Her şeyde olduğu gibi "Lida" Kullanımı için geçerli olan bazı kriterler vardır.
"Lida" Kullanacak kişilerin *hamilelik *emzirme *şeker *tansyon *kalp ve damar tıkanıklığı gibi bazı önemli rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir.
Bunlara ilave olarak, "Lida" kullanacak kişilerin kesinlikle kilolarının fazla olması gereklmektedir.
Bazı kişiler çok fazla kilosu olmamasına rağmen "Lida" kullanmak istemektedirler.
Aşağıdaki programı kullanarak Boy ve kilo oranlarınızı hesaplayabilir ve "Lida" kullanmaya elverişli olup olmadığınızı ölçebilirsiniz.
BMI değeri 25'in altında olan kişiler Kesinlikle "Lida" Kullanmamalıdır! Lütfen bu bilgileri dikkate alarak "Lida" kullanınız.

Lida Kullanılabilirlik Testi İçin Tıklayınız.