Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

23 Aralık 2008 Salı

Lida Meizi Zayıflama Çayı

Lida Meizi Zayıflama ÇayıKmDali' nin 2. mucizesi!
Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında, -Fabrikanın iddaasına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme!- sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Kilolarınızdan zahmetsizce kurtulun!
Lida Meizi çay, Lida Yosun Kapsülü ile kombine biçimde kullanılabileceği gibi, yanlız başına da kullanılabilir. Her iki şekilde de sağlıklı ve yan etkisiz bir biçimde zahmetsizce zayıflamanıza olanak sağlar. Kapsül ile birlikte kullanıldığında zayıflamayı hızlandırır ve yan etkileri azaltır.
Ürün Bilgisi:
Ürün İsmi: Lida Meizi Tea
İçeriği: Yabani Çin Çayı, Sickle Tohumu, Tuckahoe
Paket: 25 x 2 Gr' lik Demleme Poşeti
Kulanım: Öğlen yemek arası yada tok karnına 1 fincan kaynar suya 1 demlik poşeti atılarak 5 dakika demlenir ve her gün 1 fincan içilir.

Seoogle Seo Yarışması Diskalifiye Listesi

DUYURU : Linkleri eklemeden sıralamalarda yarışıp adaletsiz davranan DOMAİNLER süresiz olarak yarışmadan çıkarılacaktır, alacakları derecenin ödülleri bir alttakine verilecektir.
Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması'nda şimdiye kadar diskalifiye olan sitelerin listesini aşağıda ki linkten görebilirsiniz.
DİSKALİFİYE LİSTESİ