Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

21 Aralık 2008 Pazar

Lida Hakkında Bilgi

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması Dünyanın sayılı, Çin’ in en kuvvetli yeşil bitki örtüsüne sahip, Yunnan Krallığında yüzyıllardır yetişen zayıflamaya yardımcı yöresel bitkilerin modern teknoloji ile üretilerek kapsül halinde getirilmiş, zayıflamaya olağanüstü destek veren bitkisel bir üründür. Şu an Uzakdoğu ve Amerika’ da Zayıflama preperatları arasında en çok satan ürünlerden birtanesidir...
Nedir Bu Lida? Lida, ana maddesi Yunnan isimli 3 hücreli bir yosun türevi olan bitkisel bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta biriken yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli, tamamen doğal bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Kapsül şeklinde üretilen bu ürünün içeriği;
  • Yunnan ( 3 hücreli yosun. )
  • Yabani Kereviz
  • Alfa Alfa Filizi ( Bir yonca bitkisi türevi. )
  • Arum ( Yılan yastığı bitkisi. )
  • Yabani enginar
  • Ferusalem ( Yer elması. )
  • Cyomopalis ( Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek ekstresi. ( Tetragonoldous ) )
  • Marimu Kumbuat ( Mandalina lifi )
  • Guarana ( Brezilya yağmur ormanları " Maues " bölgesinde yetişen, dinçlik sağlayan bir bitki. )
Önemli Not: Lida yosun kapsülünün bazı taklitleri bulunmaktadır. Piyasada bulunan bu sahte ürünlerin bazıları tamamen etkisizdir. Bazıları ise ters etkilere sahiptir. Bu sahte ürünleri orjinallerinden ayıran en büyük özelliği Çin' in güneybatısında bulunan Yunnan' da konuşlandırılmış orjinal fabrika Kunming Dali Industry & Trade Co. Ltd. patenti ve orjinal kutu üzerindeki orjinal üretici şirkete has üst düzey güvenlikli hologram baskısıdır.

Neden Lida? Lida yosun kapsülünün en can alıcı özelliği, 45 günlük bir zaman diliminde kullanan kişinin 6 - 12 kilo arası zayıflamasını sağlamasıdır. Zayıflatıcı etkisi metabolizma hareketlerinin hızına göre bu 2 değer arasında değişmektedir. Bunun haricinde Lida, içerisinde Yabani Enginar ve Yabani Kereviz ekstreleri de içerdiği için Karaciğer Yağlanması ve enzim düzensizlikleri için de etkili olabilmektedir. Ürünün etkili olabilmesi için tavsiye edilen dönemde sürekli ve düzenli olarak kullanılması gereklidir.

Kullanım Şekli: Lida' nın her kutusu 30 adet kapsül içermektedir ve 1 aylık kürdür.
Hergün sabah kahvaltısından 30 dakika önce 2 bardak ılık su yardımı ile 1 adet kapsül alınır. 30 dakika sonrasında kahvaltı edilmesi şarttır. Kahvaltı edilmemesi durumunda Lida, yorgunluk ve halsizlik etkileri yaratabilir. Her gün Lida kapsülünden 1 adet tüketip, düzenli olarak kahvaltı ederseniz, ürün sizi gün içerisinde tok tutacaktır.
"Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması"

Orjinal Lida Kullanan Birinin Yorumu

Orjinal tamamı ile bitkisel Lida kullanan birinin yorumu.
Ben bu ilacı 3 gün önce kullanmaya başladım. Tamamiyle bitkisel. ve internetten araştırdığım kadarıyla piyasada çok sahtesi var. Şükürler olsun ben originalini buldum.

Bende yaptığı etkiye gelince;

1. İçtikten yarım saat sonra inanılmaz bir enerji verdi.
2. Ağzım her 10 dakikada bir kurudu ve bana zorla 3 litre su içirdi.
3. Akşama doğru inanılmaz bir baş ağrısı ki herkes kaldıramaz.
4. Gün boyunca hiç acıkmadım.
5. Bütün vucudumda yağların olduğu bölgelerde sanki bir fabrika çalışıyordu.
6. 3. gün sonu ve inanın 4 kilo verdim.
5. Ama fiziksel olarak birşey değişmedi, Tahmin ediyorum bu vucudumdan eksilen su. Çünkü en az 20 kere tuvalete gittim.
6. Sabahları uyandığımda kendimi daha dinç hissediyorum.
7. Akşamlarıda bir o kadar halsiz.

Artısıyla eksisiyle bana yaptığı etkiler bunlar. Özellikle belirtmeliyim ki; bu ilaç çok iyi falan demiyeceğim. Yan etkileri nelerdir bilmiyorum. Sadece güvenilir yerlerden alınmalıdır. Resimlerini veya site adreslerini buradan paylaşmayacağım çünkü bir yan etkisi varsa kimsenin günahını almak istemem. Ben sadece başımdan geçenleri anlatacağım bu konu altında. İnşallah bir faydası dokunur.

"Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması"

Lida Seo Yarışması Kuralları

"Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması" Kuralları
- Subdomain, alt klasör, ücretsiz blog vb. sınırlama olmaksızın herkesin katılımına açıktır.
- Aşağıda belirtilen 5 link mutlaka her sitede bulundurulmalıdır.Nofollow tagı eklenmemelidir.Linkler sitelerinize tüm sayfalarda görünen şekilde eklenmelidir. eğer alt klasöre blog kurup katıldıysanız, alt klasördeki blogunuzun tüm sayfalarında görünmelidir. İlk 10 sayfa içindeki siteler sürekli kontrol edilecektir.
Linkler :
<a href="http://www.lida.gen.tr" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.lidaturkiye.net" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.orjinallida.com" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.lidamania.com" title="lida">Lida</a>
<a href="http://www.lidadali.net" title="lida">Lida</a>

- Herkes sitesine yarışma hakkında seoogle.com.tr tarafından düzenlenen etkinliklik olduğu konusunda kısa bir bilgi girmelidir. (diğer yarışmalardaki gibi)
- 1 kişinin kaç site ile yarışmaya katılabileceği konusunda sınırlama yoktur.
- Yarışma sitelerine eklenen 5 kod ile aynı keyword'e sahip text link eklemek yasaktır
- Yarışmaya katılanların bu başlık ya da özel mesaj ile katılacakları siteyi bildirme zorunlulukları yoktur. Periyodik olarak ilk 10 sayfadaki siteler incelenecektir. Kural ihlalinde bulunanlar uyarılacaktır, gerekiyorsa diskalifiye edilecektir.
- Bir yarışma sitesi tek bir derece sahibi sayılacaktır, örneğin sonuçlanacağı gün site hem 1.dir hemde google o sitenin bir alt sayfasını 2.göstermektedir, bu durumda 1.lik ödülü alır 2.lik bir alttaki siteye devrolur. Ancak aynı kişiye ait 2 FARKLI site dereceler alırsa tüm aldığı dereceler geçerli sayılacaktır.

Lida Nedir?

Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo YarışmasıÇin dağlarında yetişen ve uzakdoğuda yüzyıllardır yemeklerde zindelik amaçlı işlenen Yunnan yosunu ile birlikte 9 çeşit bitkiden oluşan,tamamen bitkisel bir zayıflama kapsülüdür. Modern teknoloji ile üretilerek kapsül halinde getirilmiş, zayıflamaya olağanüstü destek veren %100 bitkisel bir üründür. Lida yosun kapsülü tokluk hissi vererek su ile birlikte vücuttaki yağları yakmanızı sağlar.İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.1 kutu İçerisinde 30 adet (350mg)kapsül bulunmaktadır.
Alıntıdır.
"Lida Dai Dai Hua Jiao Nang Seo Yarışması"