Siz değerli misafirlerimize Türkü Kervanı harika bir müzik ziyafeti sunan Türkü Kervanı dinletmek için kuruldu.

29 Şubat 2008 Cuma

r10 hacklenmiş

r10 hacklenmiş

Koskoca webmaster forumu r10 index yemiş. "http://img508.imageshack.us/img508/5057/blackeyed6cy.gif" grafik dosyası hatalı olduğu için gösterilemiyor.
İnanmamıştım ilk başta fakat forumda leet 'in açıklamasını okuyunca doğruymuş dedim.


leet ;Evet bir index yedik. Radmin offline olunca radore'yle iletişime geçmek bana düştü, sanırım onlar düzelttiler. 10 dakikadır falan index vardı bende, DNS'ye göre bazı kişilerde çıkmamış olabilir. Adamlar domainin NSlerini değiştirmişler.
Nasıl olmuş bilemiyorum, daha sonra açıklama yapılacaktır.

Konuya burdan ulaşabilirsiniz.

Mor Rengi


Mor, mavi ve kırmızı renklerin arasında bulunan elektromanyetik tayf'da daha çok kırmızıya yakın olan renge verilen isimdir.

Mor renginin hex değeri "#660099", RGB değeri "102, 0, 153", ve CMYK değeri "50, 153, 0, 102" dir.

Mor eskiden beri ihtişam ve debdebenin son basamağı olarak bilinir. Onun için mor rengi tercih eden kadın, ihtişam ve lükse son derece bağlı demektir. Moru seven kadınlar debdebeyi sever, servet, konfor, şöhret ve mevki elde etmek isterler. Durmadan beğenilip iltifat yağmuruna tutulmadan kendilerini rahat hissetmezler.

Mor rengi diğerlerine tercih eden erkekler de hayatın daha pahalı ve lüks cephesini tercih edeler. Gözleri daima yüksektedir. Önlerine gelenle dost olmak bunlar için duyulmamış bir şeydir. Ama bunlar gösteriş düşkünü birer servet avcısı değildir. Sadece aristokrat fikirli olurlar ve demokrasi diye bir şey olduğunu kabul etmezler.

Nevrotik duyguları açığa çıkardığından, insanları bilinçaltının korkuttuğu saptanmıştır.